Overslaan en naar de inhoud gaan
IJCE | IJsclub Eindhoven
Hoofdnavigatie
Actueel
Nieuws
Baankrabbels
Kalender
Agenda
Komende wedstrijden
Fotoalbums
Film en video
Vacatures
Lid worden
Introductie
Introductieles
Contributie en inschrijven
Sporten
Schaatstraining
Jeugd
Sporten met een beperking
Langebaan
Shorttrack
Wedstrijdrijden
Marathon
Fietstraining
Skeeleren/Inline skaten
Bostraining
Trainingsgroepen
Vrij schaatsen
Activiteiten
Clubkampioenschap langebaan
Clubkampioenschap shorttrack
Clubkampioenschap marathon
Jeugdtoernooi
Kleine banen toernooi
Basisschool schaatsfestijn
Eindhoven Trofee
Clubactiviteiten jeugd
Clubactiviteiten senioren
Skate challenge SPI
Schaatsnacht van Eindhoven
Schaatsen visueel beperkten
Toertochten
Over IJCE
Eigen ijsuren/baanrooster
Sponsors
Trainers
Bestuur
Vrijwilligers
Ere-leden en leden van verdienste
Reglementen, statuten, en gedragsregels
Contactgegevens
Veelgestelde vragen
Clubkampioenen
Clubrecords
IJCE en de Elfstedentocht
Voor leden
Hoe kan ik inloggen? Ik ben mijn wachtwoord vergeten
Prikbord
Contributie
Gewestelijke abonnementen en KNSB licenties
Clubkleding
Algemene ledenvergadering
Communicatieplan IJCE
Schaatsonderhoud
Aanschafadvies noren
Wijzigen persoonlijke gegevens
Opzegging lidmaatschap
Trainersbijscholing
Alleen voor leden
Schaatsen op de Weissensee
Vertrouwenscommissie
Zoeken
inloggen
NL
EN
Trainers
Geeft training op
- Alle -
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag
zondag
Categorie
- Alle -
senioren
shorttrack
jeugd
Filteren
Maandag 3A
Jos van Stratum
Maandag 3B
Gea Bogerd
Maandag Wedstrijdgroep Jeugd (M3)
Alex de Kraker
Maandag Wedstrijdgroep Jeugd (M3)
Leon Berden
Maandag M4 Jeugd
Annemarie de Vries
Gewestelijke IJCE rijders
Hans Bleeker
Gewestelijke IJCE rijders
Sandy te Poele
Mountainbike
Ard Kuijpers
Mountainbike
Marijn van Os
Gewestelijke IJCE rijders
Hans Bleeker
Gewestelijke IJCE rijders
Ina Steenbruggen
Gewestelijke IJCE rijders
Sandy te Poele
Racefiets
Eelco Mulder
Racefiets
Tomasz Zarebski
Donderdag wedstrijd Jeugd
Alex de Kraker
Donderdag wedstrijd Jeugd
Leon Berden
Donderdag wedstrijd Jeugd
Mountainbike jeugd
Sandy te Poele
Shorttrack beginners
Imke van der Steen
Shorttrack beginners
Sjoerd Eggenkamp
Shorttrack beginners
Willem Fabel
Shorttrack 2e uur
Erwin van den Boogaert
Shorttrack 2e uur
Willem Fabel
Zaterdag 1A
Hans Bleeker
Paginering
Eerste pagina
« Eerste
Vorige pagina
‹‹
Pagina
1
Huidige pagina
2
Pagina
3
Pagina
4
Volgende pagina
››
Laatste pagina
Laatste »